• TOMHİSAR POMPA MAK SAN LTD ŞTİ
    • SUYUN GÜCÜNÜ ÖZGÜR BIRAKIN...
    • 1968 DEN BERİ SUYUNUZA BEREKET KATIYORUZ...
    • TOMHİSAR POMPA MAK SAN LTD ŞTİ
    • SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM...
    • ÇİFTCİNİN GÜCÜNE GÜÇ KATIYORUZ...
Üyelik Girişi
Site Haritası
CANLI DESTEK

Hakkımızda

Firmamız,1970’li yılların başında, bölge ekonomisinde yaşanan gelişmelerin ışığında,NİĞDE SANAYİ SİTESİ ’n de değerli büyüğümüz MULLA VELİ TOM tarafından kurulmuştur.Sulu tarımın gelişmesi ve çiftçilerimizin sulu tarıma yönelmeleri ile birlikte yoğun olarak “Derinkuyu Su Pompalarına” olan  talepleri arttı. Başlangıçta hububat üretimine yönelik bu eğilim 1975’lerden itibaren; İlimiz NİĞDE ile özdeşleşen patates ziraati ile daha da gelişti. Firmamız bu dönemde imalatını gerçekleştirdiği “milli pompaları” hem bölge çiftçisine hem de ülkemizin bir çok üreticisine tedarik ederek ülke tarımına da büyük katkıları olmuştur.İmalatımızın artması kaçınılmaz olarak firmamızı daha büyük alanlarda imalat yapmaya sevketti. ATA SANAYİ’ ne  ve ardından NİĞDE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’ ne taşındık.1990’lı yıllardan itibaren pazarlarımıza girmeye başlayan “ dalgıç pompa” imalatı ile gelişen teknolojiye uygun CNC tezgahlarımızı 1999’da bünyemize kattık.2005  yılında kurumsallaşma çalışmalarıyla  ISO belgesini aldık. 2007 yılında şirketimiz; TOMHİSAR POMPA MAKİNA SAN.TİC.LTD ŞTİ adıyla faaliyetlerine devam etmeye başladı.NİĞDE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’ n deki fabrikamızın kapasitesi artırmak amacıyla yeni yatırım yapma kararı alındı. Mevcut işletmemizin yanında 1500 metrekare kapalı olan yeni yatırımımıza başladık. Yeni işletmemizi de 2011 yılı başlarında 3000 metrekare kapalı olan yeni yatırımımızla faliyete başladık ve kaliteli müşteri memnumiyeti de dalgıç pompa imalatına başladık ve çeşitli talaşlı imalat sektöründe de faliyet göstermekteyiz..

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTELİ VE ÇEVREYE DUYARLI ÜRETİM YAPMAKFİRMA İÇİ İLETİŞİMİ EN İYİ ŞEKİLDE SAĞLAMAK VE BİLGİMİZİ GELİŞTİRMEKEN İYİ SERVİSİ SUNMAKMALİYETLERİMİZİ DÜŞÜRMEKHIZLI VE ESNEK OLMAKMÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEKSÜREKLİ GELİŞMEK

VİZYONUMUZ

Günümüzde hızla gelişen teknoloji yarışında son teknolojik donanımlara sahip makine parkurumuzla yerimizi alıp sınırların hızla kalktığı,insanların birbirine ulaşmada artık sınır tanımadığı bir dünyada ülkemizi en güzel şekilde temsil etmek ve ülke insanımıza istihdam sağlamak başlıca prensip ve idealimizdir.Teknolojinin bütün verilerinden faydalanırken,çevreye,kültür yapımıza,sanatı metal ile bütünleştiği bir noktada kendi öz kültürümüzü dünyaya tanıtmak temel felsefemizdir.                                                  

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz üretim aşamasında çevre ve insan sağlığı düşünülerek tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra sağlamlık da en önemli prensiplerimiz arasındadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret115220
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68795.7107
Euro6.29356.3187